רעיונות למתנות לאורחים בחתונה

רעיונות למתנות לאורחים בחתונה

מדי שנה צצות יותר ויותר מתנות מיוחדות לאורחים בחתונה, אנחנו יכולים לראות זאת בכל סוגי האירועים המתקיימים: חתונות, בר מצוות, בת מצוות, בריתות, ימי הולדת, כנסים וכו’. הגימיקים מגיעים אלינו ישירות מסין הגדולה ומתפתחים מהר מאד ומתפשטים מהר מאד בכל חנויות הצעצועים והמתנות. יש אינספור מתנות מיוחדות לאורחים בחתונה שאפשר לחלק עם הדפסה אישית של כיתוב או לוגו, אפילו סתם מסר מצחיק שיעבור לאורחים כאות הוקרה שהגיעו להשתתף באירוע. החלטנו לבחור עבורכם מספר מוצרים שאפשר לרכוש כמתנה לאורחים בחתונה ובאירועים נוספים.

כפכפים לחתונה ישאירו את האורחים לעוד שעה

כפכפים לנשים עם אבןנשמע כל כך נדוש, נכון? מאחורי המתנה מסתתר רעיון מבריק שלא כולם חושבים עליו! באמצעות כפכפים לחתונה תשאירו את האורחים שלכם לפחות שעה אחת נוספת לרקוד ולהשתגע! הרבה מהאורחים (בעיקר הנשים) מגיעים בנעליים לא מתאימות לריקודים ולהשתוללות, בעזרת כפכפים לחתונה תוכלו לגרום לאורחים תחושת נוחות שתגרום להם לרקוד עוד ועוד! על הכפכפים אפשר להדפיס לוגו או כיתוב לבחירה ולהפוך את הכפכפים למזכרת מהאירוע קטנה מהאירוע שהאורחים יוכלו להשתמש בה גם לאחר האירוע.

נשיקות מרנג לאירוע מתוק

נשיקות מרנג בתפזורתמתנה קטנה ומתוקה שתשדרג את האירוע ותהפוך אותו לצבעוני ומתוק! נשיקות מרנג ממותגות עם הדפסה אישית על גבי הנשיקות, מתנה במחיר זול עם טעם נפלא וצבעים מדהימים! את הנשיקות ניתן לרכוש בתפזורת או בצלופן או באריזות פלסטיק אישיות או בתוך צנצנות זכוכית יפיפיות, נשיקות מרנג קטנות עם הדפסה בתחתית הנשיקה של מסר קטן או שם הזוג ותאריך האירוע, מתנה שמתאימה גם כמזכרות לברית, מזכרות לבר מצווה, מתנות לאורחים בבת מצווה, מתנות לאורחים בחינה, מתנות לאורחים בבריתה, מתנות לכנסים וכו’. את הנשיקות ניתן לייצר בצבעים שונים לבחירתכם (כחול, לבן, ורוד, ירוק, אדום).

כוסות צ’ייסר לבר או לשולחן

כוס צ'ייסררעיון מדליק נוסף הוא כוס צ’ייסר עם הדפסה של תאריך האירוע ושמות בני הזוג על גבי הכוסות, אפשרות למילוי בסוכריות או שוקולדים ואריזה בצלופן שקוף, מתנה שאפשר לתת לאורחים ביציאה מהאולם או בכניסה, אפשרות גם לחלק על השולחנות או על כל צלחת. שי לאורחים בחתונה במחיר צנוע וגם שימושי מאד לאחר מכן. צ’ייסרים מצטלמים טוב באירוע ומוסיפים הרבה מצב רוח ואווירה טובה לאירוע!

מניפות לחתונה למתחתנים בקיץ

מניפות לחתונהכמו שכולנו כבר יודעים, אירועים בקיץ הם לעיתים לא נעימים בכלל, במיוחד טקס החופה שאורך זמן רב ובחוץ מאד חם ולצערנו אין לנו שליטה על מזג האוויר, בשביל זה המציאו את המניפות! מתנה לאורחים בחתונה שתוכל לעזור בצינון האוויר ותחושת רעננות הן המניפות השונות, הן עשויות מפלסטיק \ מעץ \ מנייר ומגיעות במגוון צבעים וטקסטורות שונות, על גבי המניפות תוכלו להדפיס את תאריך החתונה והשמות ולהוסיף גם איזשהו איור, מניפות לחתונה יועילו לאורחים וגם יוסיפו הרבה צבע לתמונות של החתונה, מתנה שימושית מאד במחיר זול שתחסוך לכולם הרבה עצבים מיותרים והרבה לחץ, מתנה יפיפייה עם רעיון טוב שעומד מאחוריה.