תחתיות לכוסות | לינוי מוצרי קידום מכירותתחתיות לכוסות | לינוי מוצרי קידום מכירות

תחתיות לכוסות

חברת לינוי מוצרי קד”מ מתמחה בייצור תחתיות לכוסות בירה העשויות מקרטון עבה ואיכותי עם הדפסה צבעונית דו”צ, אנו מתמחים בייצור תחתיות בגודל 9×9 ס”מ (מרובעות) או 9 ס”מ קוטר (עגולות). ניתן להזמין תחתיות לכוסות בצורות שונות על פי שטנץ אישי בתוספת תשלום. תחתיות לכוסות מיועדות לאירועים גדולים ולעסקים שמשתמשים בתחתיות מדי יום כגון: ברים, פאבים, מועדונים וכו’. תחתיות לכוסות זו מתנה נפלאה ללקוחות, מתנה לכנסים ואירועים שונים, ניתן לייצר תחתיות לכוסות לאירועים אישיים כגון חתונות, בר מצווה, בת מצווה ואירועים פרטיים. הזמנת תחתיות מתבצעת בכמויות של 1,000 יחידות ומעלה, את התחתיות אנו מדפיסים בהדפס פרוצס (צבעוני) דו”צ על פי גרפיקה אישית / עיצוב לבחירה. חברת לינוי מוצרי קד”מ מציעה שירותי גרפיקה בתוספת תשלום ללקוחות שאין ברשותם גרפיקה מוכנה.

 • תחתיות בירה

  תחתיות בירה

  תחתיות בירה איכותיות במיוחד עשויות מקרטון סופח נוזלים, קיים במלאי בצורה עגולה ומרובעת, קוטר 8.2 ס"מ עם הדפסה צבעונית דו צדדית על גבי המוצר, מתאים לפאבים, מועדונים ומסעדות. תחתיות בירה לאירועים וכנסים.

  מינימום הזמנה 2,000 יחידות

  חייגו להצעת מחיר
 • תחתיות לבירה

  תחתיות לבירה

  תחתיות לבירה, תחתיות קרטון עבות עם הדפסה אישית של לוגו החברה / גרפיקה אישית לבחירה, מתנה לכנסים ואירועים, מתנה לחתונה, מתנה ללקוחות. אנו מתמחים בייצור תחתיות בירה מודפסות עם לוגו החברה לקידום המכירות ולחשיפה פוטנציאלית של לקוחות חדשים לעסק.
  בהזמנת 5,000 יחידות ומעלה, המחיר יורד!

  מינימום הזמנה 2,000 יחידות

  חייגו להצעת מחיר
 • סט תחתיות עגולות

  סט תחתיות עגולות

  סט תחתיות עגולות המכיל 4 תחתיות עשויות דמוי עור בצבע שחור, אפשרות להוסיף הדפסה על גבי התחתיות בתוספת תשלום. מתנה ללקוחות, מתנה לכנסים, מתנה למשרד.מינימום הזמנה: 50 יחידות
  חייגו להצעת מחיר
 • תחתיות שעם לכוסות

  תחתיות שעם לכוסות

  תחתיות שעם לכוסות בצורות שונות לבחירה עם הדפסה אישית בצבע אחד על גבי התחתיות, מתנה מקורית ללקוחות ולעובדים, מתנה לכנסים ואירועים, מתנה ללקוחות, מתנה לאורחים בחתונה. תחתיות לכוסות עשויות משעם עם הדפסה אישית לבחירה בצבע אחד.מינימום הזמנה: 300 יחידות (המחיר כולל הדפסה בצבע אחד, בצד אחד)
  חייגו להצעת מחיר
 • תחתיות לכוסות בירה

  תחתיות לכוסות בירה

  תחתיות לכוסות בירה בצורת עיגול בקוטר 9 ס"מ, תחתיות לכוסות עם הדפסה בצבע אחד לבחירה, בצד אחד של התחתיות. עובי התחתיות הוא 2.5 מ"מ. מוצר נפלא שמתאים כמתנה ללקוחות, מתנות לכנסים, מתנות לאורחים בחתונה, מתנות לאירועים עסקיים ועוד המון סוגי אירועים!מינימום הזמנה: 500 יחידות
  2.00  + מע"מ