מתנות לפסח ללקוחות ולעובדים

מתנות לפסח ללקוחות ולעובדים

מה עם איזה שי לחג הפסח? תמיד כיף לקבל מתנות, בעיקר בחגים! פסח וראש השנה אלו שני החגים שאנחנו הכי הרבה מצפים להם! כיום עסקים רבים נוהגים להעניק לעובדים תלושים לחג כמתנה על מנת לא לתת משהו שאולי לא יהיה שימושי עבור אותו אדם. ברשותנו מגוון מתנות לפסח שאפשר להעניק לעובדים, מתנות מקוריות ושימושיות בכל בית! את כל המתנות ניתן למתג באמצעות הדפסת לוגו העסק או מסר אישי שניתן לכתוב על גבי המתנה. מתנות יעניקו לעובדים וללקוחותיכם הרגשה טובה ויצרו יחסים טובים הרבה יותר! באמצעות מתנות תוכלו להעניק לעובדים מוטיבציה לעבוד והרגשה נעימה להגיע למשרד ולהמשיך לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. ישנן מגוון מתנות לעובדים לפסח שניתן לחלק, כאלו שמתאימות לשימוש ביתי, כאלו שמתאימות לשימוש במשרד או סתם מתנות ליופי.

הגדות לפסח אפשר לצרף להרמת כוסית

הגדהמרימים כוסית בערב החג וזה הזמן לחלק תלושים \ מתנה לעובדים? אז למה שלא תצרפו הגדה לפסח יחד עם המתנה? באפשרותנו להפיק עבורכם הגדת פסח עם לוגו העסק על גבי הכריכה, מתנה קטנה שתתלווה למתנת החג, גם קטנה וזולה וגם מאד שימושית! הגדות לפסח ניתן להפיק בכמויות של 100 יחידות ומעלה עם הדפסה של העסק או הקדשה אישית שתבחרו, את ההגדות תוכלו לחלק גם ללקוחות בפגישות או אירועים שונים שיתקיימו בחג הפסח!

מתנות לחג הפסח שיתאימו לכולם

סינרמי מאיתנו לא עושה על האש במהלך חופשת החג או אחריה? כולנו אוהבים לנצל את חופשות החגים בשביל לצאת קצת ולבלות עם חברים או המשפחה, לצאת לפיקניקים בפארק ולעשות על האש. סינר מנגל יוכל להוות עבור העובדים \ הלקוחות שלכם מתנה נפלאה ושימושית לחג הפסח! הסינר מכיל אביזרים למנגל: מלקחיים, סכין, מלח, פלפל. מתנה שימושית ויעילה שכל אחד ישמח לקבל!