מתנות לכנסים לשיפור המכירות

מתנות לכנסים לשיפור המכירות

3703145222_428db0fdbc_z

באמצעות מתנות לכנסים תקבלו יתרון משמעותי על פני המתחרים שמשתתפים בכנס יחד אתכם, מתנות מושכות לקוחות, זה ידוע ומוכר, איפה שמחלקים מתנות יש התעניינות והתקהלות מסביב.
אנשים אוהבים לקבל מתנות. במידה ויש לכם עסק של מכירת מנויים מסוימים כגון: חדר כושר / קאנטרי / חוג מסוים, תוכלו להציע ללקוחותיכם מתנה יוקרתית שתמשוך אותם להצטרף אליכם כלקוחות, לדוגמה: מכללת פרס שברחובות מציעה לכל סטודנט שנרשם למכללה מחשב נייד, זה סוג אחד של מתנה יוקרתית, לעומת זאת מפעל הפיס מבטיחים מתנה ללקוחות המצטרפים כגון: תיק גב / רמקול מגניב, מתנות שאפשר גם למתג באמצעות הדפסה של לוגו העסק או כיתוב פרסומי.
בדרך כלל בעלי עסקים מזמינים מתנות לכנסים במחירים זולים כגון: עטים ממותגים, תיקי אל בד, גימיקים מדליקים שעולים שקלים בודדים על מנת שיוכלו לרכוש כמות גדולה במחיר זול ולחלק ללקוחות. ברשותנו מאות מוצרי פרסום שאפשר לרכוש ומתג עם לוגו העסק שלכם, מתנות לכנסים שתוכלו לחלק באירועים וכנסים, ניתן גם לחלק ללקוחות המגיעים למשרד או בפגישות שאתם יוצאים אליהן.
מתנות ללקוחות בהחלט יעזרו ללקוחותיכם לקבל החלטה חיובית לרכוש מכם את השירות וגם במידה והחליטו שלא, תמיד יזכרו אתכם לטובה בזכות המתנה שקיבלו מכם. אז למה אתם מחכים?
הזמינו מתנות לכנסים עם הדפסה אישית שלכם והתחילו לחלק!