מוצרי פרסום עם הדפסה

מוצרי פרסום עם הדפסה – הכנסה בטוחה!

זה ברור לכולנו שברגע שאנחנו נשקיע מספיק מאמץ אנחנו נקבל תמורה, ככל שתשקיעו יותר כך תקבלו יותר, זה מוכח וזה עובד. מוצרי פרסום עם הדפסה אלו מוצרים שיפרסמו עבורכם את העסק באמצעות חלוקה ללקוחות שישתמשו במוצרים אלו, אתם בטח שואלים למה הכוונה? להלן מספר דוגמאות למוצרי פרסום:

עטים ממותגים

עטים או כלי כתיבה אחרים שאנחנו נוכל לספק עבורכם עם הדפסת הלוגו של העסק שלכם או כיתוב אישי שתבחרו, עטים ממותגים ניתן לחלק ללקוחות בכמויות גדולות בכנסים ואירועים או פגישות שאתם מבצעים עם הלקוחות, באמצעות הפרסום על העטים תוכלו להחדיר ללקוחותיכם בתת המודע את שם החברה ועיסוקה ובפעם הבאה שהלקוח יחפש שירות שאתם מציעים, הוא יפנה אליכם!

מחזיקי מפתחות

ברשותנו מגוון מחזיקי מפתחות שונים שאפשר למתג באמצעות הדפסה או צריבת לייזר את לוגו העסק שלכם או כל כיתוב שיעלה בדעתכם, את מחזיקי המפתחות תוכלו לחלק באירוע או בכנס הבא שלכם ולהעניק ללקוחות פרסום ומחזיק יפה שימש אותם בצרור המפתחות, ישנם מחזיקי מפתחות רבים ושימושיים כגון: משחרר עגלות פלסטיק שישמש כפותח עגלות סופר שימושי לכל אחד!

כובעים

מוצר כל כך פשוט ושימושי שאפשר להפוך אותו למוצר פרסום מעולה, ברשותנו מגוון כובעים שאפשר למתג באמצעות רקמה או הדפסה של הלוגו שלכם וכך תוכלו ליצור פרסום מהלך! פרסום שילך לכל מקום יחד עם האנשים שחובשים אותו וכך בעצם יגרום לחשיפה רבה בפני קהל לקוחות פוטנציאליים חדשים.

מקווים שהצלחנו להעביר את המסר מהם מוצרי פרסום ומה משמעותם, באמצעות מוצרי פרסום עם הדפסה תוכלו להעביר מסר אישי או לחלופין פרסום שיצור הכנסה נוספת לעסק שלכם ויצור מבול של פניות מלקוחות חדשים! מה שאתם זקוקים לו הוא בעצם רעיון מקורי הקשור בצורה ישירה או עקיפה לעסק שלכם ובזכותו תיצרו רושם על הלקוחות, למה אנחנו מתכוונים? נניח ואתם אדריכלים שמעוניינים לפרסם את העסק שלכם בעלות נמוכה ואפקטיבים, תוכלו לחלק ללקוחותיכם עפרונות ממותגים, אנו ניצור עבורכם עפרונות עם הדפסה של הלוגו שלכם או כיתוב שתבחרו ותוכלו לחלק את העפרונות בכנס \ האירוע הבא שלכם! אז למה אתם מחכים? אנחנו נוכל להגשים עבורכם כל רעיון שרק יעלה בראשכם!